Këto janë fotot më të çmendura nga pushimet, ja se çka bëjnë njerëzit në plazh

Këto janë fotot më të çmendura nga pushimet, ja se çka bëjnë njerëzit në plazh

Edhe nëse i kalojmë në plazh apo ecje në alpe dhe kampe të ndryshme, pushimet janë diçka tejet e rëndësishme për të cilën kohë shpresojnë të gjithë.Lidhur me këtë tani një studim ka gjetur se të dalësh nga zyra ose...
read more
“A do martoheshe me një burrë të varfër”, befason Greta Koçi me përgjigjën e saj

“A do martoheshe me një burrë të varfër”, befason Greta Koçi me përgjigjën e saj

Greta Koçi është një nga këngëtaret me karierrën më të gjatë në tregun muzikor shqiptar.Përsa i përket jetës private këngëtarja gjithmonë ka preferuar të mbajë një profil të ulët, mirëpo së fundmi fansat dhe siç na e ka bërë të...
read more
Publikohen fotografi para   dasmës së Bleros dhe Afronës – FOTO

Publikohen fotografi para dasmës së Bleros dhe Afronës – FOTO

Çifti i mirënjohur dhe shumë i përfolur në medizat rozë është edhe Blero Muharremi dhe Afrona Dika, shkruan GazetaBlic.Shpesh herë është përfolur se së shpejti do ti shohim të martuar.Këtë e ka bër të ditur vetë çifti, duke e ndarë...
read more
Kaq shumë është rritur djali i Amedës, publikojnë foton më të ëmbël, mos e humbisni

Kaq shumë është rritur djali i Amedës, publikojnë foton më të ëmbël, mos e humbisni

Almeda Abazi është modelja shumë e njohur shqiptare.Ajo vazhdoi karrierën e saj në Turqi ku u bë tejet e suksesshme.Almeda është martuar me aktorin e njohur turk Tolgahan Saiysman.Ata tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Efehan.Ai...
read more
Ky është babai i MC Kreshës që iu bashkua PDK-së, i padukshëm për publikun!

Ky është babai i MC Kreshës që iu bashkua PDK-së, i padukshëm për publikun!

Ndonëse është mjaft i njohur, MC Kresha familjen e tij e cila është me origjinë nga Drenica, e ka mbajtur gjithmonë larg syrit të publikut, duke folur gjithmonë vetëm për karrierën e tij si këngëtar dhe asnjëherë për jetën personale....
read more
Këto janë 3 fotografitë ku vajza e Lutfi Hazirit befason me linjat trupore – FOTO

Këto janë 3 fotografitë ku vajza e Lutfi Hazirit befason me linjat trupore – FOTO

Lutfi Haziri është njëri ndër politikanët më të njohur dhe më të pëlqyer në skenën politike kosovare, shkruan Gazeta Metro.Jeta e tij private përfolët mjaft shumë në mediat rozë, duke mos i lënë anash edhe vajzat e tij Këngën dhe...
read more
Shikoni pamjet e frikshme në Gjilan, reshjet shkaktojnë dëme të mëdha

Shikoni pamjet e frikshme në Gjilan, reshjet shkaktojnë dëme të mëdha

Shtyllat elektrike janë thyer e drunjt janë rrëzuar, pas reshjeve të fuqishme që goditen dje Gjilanin. Kështu njofton Nënkryetari i kësaj komune, Arbër Ismajli, shkruan Gazeta Metro. Reshjet dhe erërat e fushqime gjatë ditës së djeshme kanë shkak...
read more
Tayna dhe Dafina e shkundin trupin para publikut, performojnë për herë të parë bashkë – VIDEO

Tayna dhe Dafina e shkundin trupin para publikut, performojnë për herë të parë bashkë – VIDEO

Vajzat kanë ndezuar atmosferën kur kanë kënduar këngën e tyre ‘Bye Bye’ dhe, si në videoklip, kanë dhuruar lëvizje provokuese duke tundur të pasmet gjatë performancës. Kjo shihet në një video të puboikuar në Instagram, ku shumica prej komen...
read more
Shikoni se si ekskavatori bie nga mjeti transportues në autostradën Ibrahim Rugova – VIDEO

Shikoni se si ekskavatori bie nga mjeti transportues në autostradën Ibrahim Rugova – VIDEO

Një ngjarje e pazakontë dhe e rrezikshme ka ndodhur në autostradën Ibrahim Rugova.Ekskavator ka rënë nga mjeti me të cilin po transportohej, derisa mjeti që po e transportonte, ishte në lëvizje. NDIQENI VIDEON
read more
Një nuse si kjo e Milot Rashicës! Shikoni darkën që ka përgatitur për burrin – VIDEO

Një nuse si kjo e Milot Rashicës! Shikoni darkën që ka përgatitur për burrin – VIDEO

Milot Rashica po vazhdon të jetë një ndër futbollistët më të njohur të kombëtares së Kosovës.Ai tani po shijon suksesin e madh si në kombëtare ashtu edhe në skuadrën e tij, Werder Bremen, shkruan ORAinfo. Miloti tani është tejet i...
read more
1 2 3